O Pizza Cezar

W roku 1999r, w Tyliczu ( województwo małopolskie) została uruchomiona restauracja pod nazwą „POKUSA”. Z roku na rok przyciągaliśmy do siebie rzesze nowych klientów, którzy doceniali smak naszych potraw. W roku 2009 poszerzyliśmy nasze menu o pizze. Przepis na ciasto oraz wszystkie tajniki zgłębialiśmy od mistrza kuchni pochodzącego z Korsyki. W taki oto sposób postanowiliśmy spróbować wprowadzić nowy produkt i odnieśliśmy sukces, pizza sprzedawana w Tyliczu cieszy się bardzo dużym zainteresowaniem ze strony klientów. Przyjeżdżają do nas ludzie z całej Polski i zadają pytanie: „Czy to tutaj jest jedna z najlepszych pizz w Polsce” z dumą odpowiadamy TAK.

Po sukcesie pizzy w Tyliczu, postanowiliśmy poszerzyć nasze usługi i w taki oto sposób w roku 2015 uruchomiliśmy punkt w Galerii 3 Korony w Nowym Sączu pod firmową nazwą PIZZA CEZAR, bardzo szybko zaskarbiliśmy sobie serca nowych konsumentów, jesteśmy uważani przez klientów jako najlepsza pizza w mieście.

Już po pół roku prowadzenia lokalu w Nowym Sączu, zdecydowaliśmy się na uruchomienie kolejnej restauracji, wybór padł na Kraków.

Lokal Pizza Cezar otworzyliśmy w Centrum Handlowym Serenada w Krakowie, w bardzo szybkim czasie, odnieśliśmy kolejny sukces, restauracja cieszy się bardzo dużym zainteresowaniem klientów.

W weekend na jednej zmianie pracuję 12 osób !!!

Za namową środowiska ora ludzi zgłaszających się do Nas , pytających o możliwość uruchomienia lokalu PIZZA CEZAR, postanowiliśmy uruchomić program franczyzowy.

Pierwszy lokal franczyzowy powstał w 2018r. w galerii handlowej w Mielcu i odniósł sukces.

W pierwsze dwa miesiące po uruchomieniu lokalu franczyzowego nasi franczyzobiorcy sprzedali ponad 9.000 PIZZ !!!

Na dzień dzisiejszy poszukujemy chętnych osób do prowadzenia własnej Pizzerii pod szyldem Pizza Cezar. Jesteśmy na etapie otwierania kolejnych punktów franczyzowych.